KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15085088
nr 1508 5088
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 166/310. Bildmått: 32x49cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:35:43
12/12 18:26:57
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius